ג'קוזי – נגריה טובה, עיצוב ופינוק מיוחד

כדי לטבול בג'קוזי חמים ומפנק ולהרפות כל אחד משרירנו הכואבים והעייפים נדרש מאתנו להרחיק אל צימר בצפון הארץ או להזמין חופשה במלון יוקרתי בעלות לא קטנה. רגע לפני שאתם מוותרים על התענוג כדי שתשקלו לשלב ג'קוזי בבית הפרטי שלכם. נשמע כמו חלום ששמור לעשירון העליון?  כדאי שתתחילו לחשוב אחרת.

ג'קוזי פרטי – הנאה שלא נגמרת

עד לפני מספר שנים המחשבה על ג'קוזי פרטי בחצר הביתית בשילוב דק עץ יוקרתי או בצמוד לחדר השינה הייתה בגדר חלום רחוק בעבור רבים מאתנו. עלויות הרכישה וההתקנה הגבוהות הפוכה את החוויה המרגיעה למלחיצה ומטרידה כלכלית.

השאיפה לאיכות חיים גבוהה יותר והביקוש הרב למערכות ספא ביתיות וג'קוזי הכניסה שחקנים רבים לשוק והדבר הוביל לירידת משמעותית במחירי המערכות ובעלויות ההתקנה. בנוסף, נוספו דגמים חדשים בעלי תכונות משופרות ובמגוון רחב של צורות.

למעשה היום ניתן להחזיר את ההשקעה על המערכת תוך מספר שנים בודדות ואפילו לחסוך בעלויות ההוצאה הנוגעות לחופשה השנתית ולפינוקים נוספים.

ג'קוזי בתוך הבית?

אם אין ברשותכם חצר רחבת ידיים או שאתם רוצים לשמור את חווית הטבילה בג'קוזי לחוויה פרטית תוכלו לבחור במיקום הג'קוזי בתוך הבית ואפילו בתוך חדר השינה שלכם כפי שנהוג בצימרים היוקרתיים ביותר.

התקנת הג'קוזי תדרוש מכם אומנם חיבור למערכת האינסטלציה הביתית והתקנה על ידי מתקין מורשה בכדי למנוע תקלות בעתיד אך בהחלט תספק לכם שעות רבות של הנאה. את הגישה לג'קוזי תוכלו לשלב במדרגות עץ נעימות או בחיפויי עץ לקירות ולהפוך את החוויה למושלמת.

ג'קוזי בחצר הפרטית שלכם

מלבד האפשרות המוכרת של התקנת ג'קוזי פרטי בחדר המקלחת או בחדר ייעודי אחר בבית קיימת כיום גם אפשרות חדשה של התקנת ג'קוזי מפנק בחצר הפרטית שלכם בשילוב מבני עץ שונים ובכך ליצור תחושת ספא אמתית אצלכם בבית.

נגרות בהתאמה אישית היא הפתרון המומלץ ביותר לשילוב של ג'קוזי בחצר הביתית שלכם. תוכלו לבחור בין ג'קוזי מרובע או ג'קוזי עגול כאשר כל צנרת ה-PVC בה מועברים המים אל תוך קונכיית הג'קוזי מוסלקים בתוך מבנה עץ ייעודי.

חמימות העץ והתחושה הטבעית הנשמרת לכל אורך השנה ועומדת בפגעי מזג האוויר הופכת את הגישה אל הג'קוזי למפנקת לא פחות ויוצרת תחושה משלימה השמורה למתקני הספא היוקרתיים ביותר.

אל תתנו לחלום שלכם לפרוש כנפיים ולהשאיר אתכם עם המתנה לחופשה המפנקת הבאה שלכם. שילוב ג'קוזי בבית הפרטי שלכם אינו רחוק כל כך כפי שחשבתם בעבר.