חשיבות האיכות והמקצועיות בהתקנת מערכת החימום

כל מה שחשוב לדעת על חימום תת רצפתי

יש דברים שמשנים לנו את החיים מקצה לקצה, חימום תת רצפתי הוא דוגמא טובה לבחירה נכונה ולאיכות חיים למשל. בניגוד לכל סוג חימום אחר שאנו מכירים חימום תת רצפתי הוא לפני הכל פינוק ואחרי הכל אידיאל של טמפרטורה בכל בית. זאת משום שאנחנו שואפים תמיד להנעים את זמננו במרחב הביתי, רוצים לאפשר לתינוק לזחול ולילד לשחק על השטיח, ולהורים להסתובב בבית בבגד קל ונוח ולא במעיל.

קשה מאד ליצור סביבה נעימה כל כך מבלי להתאים את הבית למערכת שכזו, לפיכך עליכם לחשוב היטב על חימום תת רצפתי כבר בשלב הבנייה ולא לאחריו. חשוב לדעת כי לאחר תום הבנייה לא ניתן להתקין חימום תת רצפתי. רוצים לדעת עוד על החימום המושלם לבית שלכם? המשיכו לקרוא את הכתבה הבאה.

מחממים את החורף מלמטה

חימום התת רצפתי מפיק חום נעים ו"רך" בניגוד לחום המופק ממערכת מיזוג אוויר. המזגנים ברובם תלויים ברום החדר ומפזרים אוויר חם כלפי מטה. החום יבש מאד ולעיתים אף גורם תחושת חנק בלתי נעימה, בנוסף כאשר המזגן מפסיק את פעולתו החדר חוזר לטמפרטורה קרה ובלתי נעימה כמעט מיד. כאשר החימום הוא תת רצפתי הוא נותר בחלל החדר זמן רב גם לאחר שהמערכת מפסיקה את פעולתה. מידת הלחות בחדר מתאימה יותר לשהייה ממושכת בחימום תת רצפתי מאשר בכל סוג חימום אחר. כמובן שלפני ואחרי הכל פשוט נעים לשהות בבית.

חשיבות האיכות והמקצועיות בהתקנת מערכת החימום

הצלחת מערכת חימום תת רצפתי מכל סוג וכמובן כשמדובר במערכת חימום תת רצפתי חשמלי, תלויה ברמת התקנתה ובאיכות כל הגורמים המשולבים בה. בדיוק לשם כך יש להזמין רק התקנה מקצועית של חברה בעלת ניסיון רב המתקדמת עם השנים ומפתחת את כל המנגנונים הטכנולוגיים הנדרשים בהתאם למערכות המתקדמות ביותר.

חשבו עלויות וחסכון לטווח רחוק

עלויות התקנה הראשוניות הם העלויות האחרונות של חימום תת רצפתי, זאת משום שמערכת שכזו אינה זקוקה לתחזוקה או למילוי של חומר כלשהו כמו גז וכדומה. בניגוד למזגנים הדורשים תחזוקה וגם תחלופה יחסית מהירה (תוף פחות מעשר שנים), חימום תת רצפתי חשמלי פועל רצוף גם שלושים שנים ויותר.

העלות הכללית הדינמית מדי שנה היא העלות החשמלית, פעולת החשמל תלויה כמובן בשעות הפעילות של המערכת לאורך היום והלילה כאשר ישנן שעות בה החשמל זול או יקר יותר. ככל שתפעילו יותר שעות את החימום כך תרוויחו שעות חום נעים בבית אך תשלמו יותר חשמל.

לא שוכחים לקבל אחריות לכל החיים

מערכות שכאלה המותקנות על ידי חברות מקצועיות זוכות לאחריות לטווח רחוק במיוחד. זאת כאמור מפני שאין כל סיבה שמערכת תתקל בבעיות לאורך השנים, בעיקר אם היא מורכבת היטב ועשויה מחומרי הגלם הטובים ביותר.