כל מה שרציתם לשאול על תיקון וילונות לבית

חושבים להתקין וילונות לבית? רוצים לעשות את הבחירה הנכונה? הכנו עבורכם ריכוז שאלות חשוב שיספק לכם מידע רב בנוגע לוילונות. רגע לפני שאתם מעצבים את החלונות שלכם מחדש כדאי לכם לקרוא את השאלות והתשובות החשובות על וילונות לבית. בנוסף, חשוב לדעת גם פרטים לגבי תיקונים, ישנן דרכים טובות וקלות לתקן וחלסוך המון כסף, ובכלל אם אתם מפעל, או רשת, תוכלו פשוט לשכול חברת תיקון וילונות שתעשה זאת עבורכם.

מ הבדלי המחירים שבין רכישת חדש לבין תיקון

רכישה של כמות גדולה מחנות תעלה לנו אלפי שקלים, בעוד תיקונם יעלה לנו כ-5% מההוצאה ותדחה אותה בדרך כלל בכמה שנים טובות !

היכן מומלץ לרכוש וילונות?

רכישת וילונות איכותיים מומלץ לבצע רק בחנויות האיכות המתמחות בייבוא, ייצור ועיצוב של וילונות לבית. כך תוודאו שאתם משלמים כסף עבור מוצר איכותי, שישרוד לאורך עשרות שנים ויעניק לבית שלכם את הטאצ' העיצובי הנכון.

האם כדאי לבחור בוילון אטום או שקוף?

שאלת המידת השקיפות של הוילונות תלויה רק בכם ובמטרת הוילון לעתיד. במידה ואתם מתקינים אותו בחדר השינה במטרה לסייע לכם למנוע מאור השמש הבוהק של הבוקר לפרוץ פנימה הרי שכדאי מאד שהוא יהיה וילון אטום או כזה דו שכבתי המאפשר גם אטימות וגם חדירת אור רך. כמו כ כדאי לקחת בחשבון שהתקנת וילון אטום מורכבת יותר, וילונות אלו כבדים יותר בדרך כלל ויש להתקי אותם על גבי מוט וילון יציב וכבד.

מהי מידת הוילון הרצויה?

המידה תלויה כמובן בגודל החלון. חלונות גדולים כמו חלונות כניסה למרפסות כדאי מאד לעצב עם וילון המגיע עד לגובה הרצפה וכך לכסות את החלו כולו. לעומת זאת במטבח למשל כדאי להשאיר את הוילון בגובה חצי חלון ולאפשר לאור השמש לחדור פנימה. חשוב מאד להגיע אל החנות כאשר יש לכם את כל מידות החלונות בבית. אל תנחשו את המידה, על הוילון להתאים בצורה מושלמת, אתם עלולים לשלם על וילון שאינו מתאים כלל לחלון שלכם.

מה עלויות התקנת וילונות בבית?

עלויות ההתקנה משתנות בהתאם לסדר גודל העבודה שיש בכל הבית. חשוב מאד לזכור כי התקנה בטוחה שומרת על הוילון מנפילה או התפרקות ומאפשרת שימוש בטוח לאורך שנים. במידה ומדובר בחלונות קטנים ובוילונות קטנים יחסית, אפשר בהחלט לבצע התקנה עצמאית לפי הוראות.

האם וילונות לבית הם חובה?

כמובן שלא. אך אם תשאלי את מעצבי הפנים המובילים בישראל ובעולם הם יגידו לך שוילונות הם ללא ספק פריט חובה בכל בית. כאמור הוילונות משמשים בכמה תפקידים. תפקיד עיצובי – כאלמנט יופי לבית, בתפקיד פרקטי – באופן שמאפשר האפלה או הארה של חלל מסויים, בתפקיד שומר הפרטיות שלנו – הוילו מאפשר ליצור חוצץ בין הגינה או המרפסת, השכנים או עוברי האורח לבין הבית הפרטי שלנו.

אילו עזרים נוספים עלי לרכוש עם הוילון?

מוטות וילון על כל חלקיו עבור כל וילון לכל חלון בבית. כמובן שהמוט עצמו משתנה בהתאם לצרכים של הוילון, לכובד שלו ולאורך שלו. כמו כן כדאי להצטייד גם במחזיק וילונות משני צדיו, כאשר רוצים את הוילו פתוח מחזיק הוילון מאפשר זאת. ישנם גם פריטי דקורציה שניתן להוסיף לטעמכם כמובן.