מהו עיצוב פנים יפני וכיצד הוא מתבטא בעיצוב מטבחים

עיצוב הפנים היפני נחשב לאחד העיצובים הפלחות נפוצים כיום מה שהופך אותו ליותר ויותר ייחודי בימים מודרניים אלה. נסביר על העיצוב היפני וכמובן כיצד הוא מתבטא באלמעטים עיצוביים של מטבחים.

לאחר קניית והתקנת המטבח בעיצוב היפני. ללקוח אין מה לדאוג, המטבח מעוצב בסגנון יפני הנותן דגש על המנהגים והמסורת של יפן העתיקה ויפן בכלל, אך הוא אינו נוגד את מנהגי הבישול הישראלים.

הלקוח ייהנה מהמטבח בצורה המרבית בגלל הסדר והארגון שאיתו שמגיע ביחד עם העיצוב היפני. (עיצובים נהדרים לשיש או ריצוף גרניט פורצלן ניתן למצוא בקרב אתרי מותגים מובילים בתחום)

כמה מילים על העיצוב היפני בכללותו, העיצוב היפני כעיצוב פנים הוא "מצועצע" יחסית, לש המחשה תוכלו להיתבונן באתרי האינטרנט ביפן, הם כולם בצבעים בוהקים, אפילו אתר חדשות יכול להיות בגווני ורוד וכתום בהירים, כך גם מנחה אותנו העיקרון בעיצוב הבית שלנו, לרוב ישולבו מגוון צבעים ופיגמנטים שונים.

מיהו באמת המטבח היפני?

המטבח מסודר ומעוצב בצורה כזאת שבעצם כל משטח העבודה פנוי עבור הטבח המתכנן לבשל. לעומת זאת, כל הכלים הבסיסים עבור הבישול יהיו נגישים ומסודרים בארונות.

התאורה במטבח תהיה חשובה לא פחות.

מצד אחד המעצב רוצה להדגיש את המאפיינים הבסיסיים של העיצוב היפני אך מצד שני ירצה לתת את התאורה המקסימלית שתשדר נוחות מספקת – תאורה בעבור המשתמש הממוצע.

ולכן העצב יבחר בחלק מאזורי המבטח לתת את האור הלבן החזק ובאזורים אחרים אור עדין שייתן את ההרגשה של סדר ארגון ונקיות.

קצת נתונים סטטיסטיים על מטבח יפני

כ 12% מהמטבחים המותקנים ברחבי ארץ ישראל, הם מטבחים בעיצוב יפני.

חנויות עיצוב המטבחים, הצליחו להביא בעיצוב המטבח את הערכים שמגיעים מאסיה הרחוקה, ובכך הקונה יזכה למטבח מסודר, נקי ובעל ערכים יחודיים המגיעים מיפן הרחוקה.

המטבח היפני ועיצובו מתאים ללקוחות שאוהבים לבשל, בשקט שהמטבח מסודר ומאורגן.

טווח המחירים עבור מטבח בעיצוב יפני מתחיל ב 10,000 ₪ ויכול להגיע גם עד 50-60,000 ₪ ואפילו יותר!

הכל תלוי בסוג החומר, ניקח לדוגמה את סוג השיש אותו נבחר, הבחירה בשיש יכולה להוזיל בצורה משמעותית וכך גם לייקר את בניית המטבח המעוצב בסגנון יפני.