עיצוב פינות אוכל עם וילונות

וילונות

הם התחילו כפתרון הצללה ומאז הם עברו כברת דרך לא קטנה. בעבר, וילון היה מווסת את כניסת האור לתוך חלל החדר בעיקר בחלונות גדולים אך לא רק. הווילון היה פריט נוחות בשביל שניתן יהיה לשהות בחדר ללא האור המסנוור שמגיע מבחוץ בחלק משעות היום, אך היום הוא הרבה מעבר לזה. היום הוא גם פריט עיצובי לכל דבר והוא חלק מעיצוב כולל של החלל בו הוא מוצב בין אם הוא בסלון, בחדר ההורים, בחדר הילדים או בכל חדר אחר בבית. עם השנים ניתן היה לראות וילון מבד, מפלסטיק ומחומרים אחרים והיום מעבר לחומרים מהם הם מיוצרים ניתן למצוא גם כאלו חשמליים.

למה וילונות חשמליים?

כי זה קודם כל נוח. מי שמרכיב וילונות חשמליים מבין מהר מאוד את ההבדל בין ידניים לכאלו שבלחיצת כפתור נפתחים או נסגרים, כאלו שניתן בקלות וללא כל מאמץ לווסת באמצעותם את כמות האור הנכנס לחלל. בעיקר כשמדובר על חלונות גבוהים שהסטת הווילונות בתדירות גבוהה אינה נוחה, וילונות חשמליים יפתרו את הבעיה. היום יש וילונות נגללים חשמליים בין אם הם מבד או מכל חומר אחר, והם מהווים גם פריט דקורטיבי נאה שמוסיף לחלל החדר.

בידוד של חום וקור

וילונות הגלילה שיש היום הם בחלקם וילונות עם בד שמבודד את החום והקור בחלל. זה אומר שהאוויר שבחוץ נשאר בחוץ והוא אינו נכנס לחדר, וזה אומר בימים החמים אין כניסה של אויר חם ובימים הקרים אין כניסה של אויר קר. בנוסף, יש היום עיצובים שונים של וילונות כאלו וניתן או לבחור מבין מגוון רחב של טקסטורות וצבעים או להזמין אישית את העיצוב הרצוי. ניתן להתאים אותם לכל חלל שהוא כך שאם מדובר על חדר הילדים ניתן להזמין וילונות עם צבעים ססגוניים ושמחים ואפילו כאלו שכשהם נסגרים יש עליהם דמויות מעולם הדמיון של הילדים.

וילונות חשמליים אם כן הם פתרון מצוין, פתרון דקורטיבי וחשוב מכך פתרון פרקטי ונוח אותו ניתן לשלב בבית בכל חלל שהוא. אז קדימה למה אתם מחכים? הרכיבו וילון חשמלי גם אצלכם!