כיצד נעצב את הבית ברהיטי יוקרה גם במחיר זול?

רהיטי יוקרה
רהיטים הם הרבה מעבר לערך הפונקציונאלי שלהם, בכוחם של רהיטים לדרג את עיצוב הבית, לתרום משמעותית לאווירה ולתחושה בחללי המחיה השונים ולאפשר לדיירים ליהנות מנוחות מקסימאלית בבית שלהם.

מהסיבות הללו רבים בוחרים להשקיע זמן וכסף בבחירת רהיטי יוקרה אשר יענו בצורה אופטימאלית על הטעם שלהם, על העיצוב הכללי של הבית ועל צרכיהם של כל דיירי הבית.
איציק פטל הינו מעצב רהיטים המתמחה בעיצוב רהיטי יוקרה – המקוריות, הכישרון והרגישות הרבה לצרכי הלקוחות מאפשרים לאיציק לעצב עבור כל אחד מלקוחותיו, רהיטים קסומים וייחודיים אשר יופיים אינו פוגע בנוחיותם.

בחירה בתבונה

רהיטי יוקרה הינם בעלי כוח להפוך כל דירה וכל חלל מגורים למקום מרשים ונוח שכיף לחיות בו ועוד יותר כיף לארח בו, אך בכדי שאותם הרהיטים אכן יענו על הדרישות מהם, קיימת חשיבות גבוהה להקפיד ולבחור אותם בתבונה.
בעת הבחירה חשוב לקחת בחשבון את כל חללי הבית, לחשוב על העיצוב של כל אחד מהחדרים אותו אתם רואים בעיני רוחכם. כמובן, צריך להפעיל גם שיקולים פונקציונליים ולהכין רשימה של כל פרטי הריהוט להם אתם זקוקים. אם תשקיעו ותסתכלו בקטלוגים שונים של ריהוט ותתעדכנו בכל הטרנדים החדשים והמובילים בתחום שלב רהיטי יוקרה, תוכלו לקבל רעיונות אשר ימקדו אתכם אף יותר באותם רהיטים אותם תבחרו בסופו של דבר. במידה ואתם מתקשים להחליט בנושא בכוחות עצמכם, תמיד קיימת האפשרות להתייעץ עם מעצב פנים אשר יוכל לתרום לכם מהידע והכישרון שלו ולעזור לכם להבין אלו רהיטים אתם בדיוק צריכים.

על חללים ורהיטים
אנשים רבים בוחרים רהיטים על פי התאהבות רגעית ברהיט בו הם נתקלו בקטלוג או באתר של מעצב רהיטים – אז נכון שאהבה וחיבור אלו פרמטרים חשובים ומשמעותיים בבחירת רהיטי יוקרה – רק שחשוב לקחת בחשבון גם את הגודל והפונקציונאליות של החללים אליהם מיועדים הרהיטים.

בגלריה לריהוט של איציק פטל תוכלו לקבל ייעוץ מקצוע לגבי רהיטי יוקרה וסיוע בבחירה – איציק פטל מקפיד לתת יחס אישי לכל אחד מהלקוחות שלו ולסייע להם בבחירת רהיטים אשר גם יענו על טעמם וגם ישתלבו בצורה הרמונית בחללים השונים.